Jak ušetřit na Spotify?

Publikováno:
Návod
Napsal: Martin

Posloucháte rádi hudbu na Spotify – já tedy rozhodně ano. A tím že si platím měsíční tarif tak mi každý měsíc z peněženky uteče 5,99 euro.

Což za poslední 5 let dalo dohromady už přes 9 000 Kč které jsem mohl využít například na investice nebo na udělání si radosti a napadla mě otázka – lze na tom nějak ušetřit?

Rozpočítání nákladů s rodinou nebo přáteli

Spotify nabízí několik druhů účtů. Jste-li student tak je pro vás nejspíše nejvýhodnější Premium for Students za 2,99 EUR – předpokládám že budou chtít ISIC což už bohužel není můj případ. Celkově jde o slevu 62%.

Pro páry nebo bratra a sestru zde může být cesta Spotify Premium Duo kde získáte dva účty za cenu 7,99 EUR takže jeden účet stojí 3,995 EUR což je sleva cca 50%.

A nebo existuje ještě tarif pro rodiny označovaný jako Spotify Premium Family kde získáte 6 účtů za cenu 9,99 EUR takže jeden účet stojí 1,665 EUR což je sleva cca 80%.

V případě že se s přáteli/rodinou rozpočítáte tak jde o dobrou cestu jak ušetřit. V případě že chcete ušetřit 100% tak níže mám pro vás cestu kterou vás bude sic stát nějaké úsilí, ale ušetří vám 100% a nemusíte hledat nikoho do party.

100% ušetření pomocí platby skrz Crypto.com

Aktuálně využívám platbu pomocí kreditní karty z Crypto.com kde je od Ruby Steel a výš cashback v plné výši 100% až do 12.99 USD (ekvivalent 11,45 EUR) což je cena za kterou můžete mít s přehledem účet pro celou rodinu.

Výplatu dostáváte v CRO tokenu a reálně můžete takto uskutečnit jednu platbu měsíčně. Jestli chcete vědě jak to funguje tak níže o Crypto.com mám super článek v případě že na to chcete přijít sami tak se rovnou registrujte na tomto odkazu.

Doporučuji si nicméně k tomu načíst podmínky a popisky. Bezhlavě na to všechno neklikejte 😉

Kam pokračovat?

Možná vás bude zajímat něco dalšího k investicím. Snažím se to psát svým pohledem a toto jsou poměrně začátečnické články které vás mohou nějak nasměřovat.