Akcie zdarma v Trading 212

Aby broker Trading212 dostal svoji aplikaci k více lidem tak vypsal kampaň kdy nabízí akcii zdarma až do hodnoty 100 EUR v případě že se u nich registrujete a splníte jejich podmínky. Rozhodl jsem se jejich akci nasdílet protože mi přijde zajímavá.

Poslední aktualizace 30.12.2022

Abyste mohli využít registrační kód tak musíte kliknout na následující odkaz. Následně se vám zobrazí landing page která má pro vás více informací o probíhající akci. Abyste měli nárok na akcii zdarma tak musíte splnit následující podmínky:

  • Musíte se registrovat na platformě Trading 212.
  • Musíte projít jejich ověřením identity pomocí občanského průkazu.
  • Musíte si na účet nabít nějaké peníze.
  • Na průchod všeho máte jen 14 dní.

Akce se průběžně opakuje takže když uvidíte odpočet který bude mít třeba už jen den. Tak klidně vyčkejte a registraci proveďte až v klidu v dalším kole. Kód nelze aplikovat zpětně, takže registraci musíte provést hned po prokliku.

Aktuálně u tohoto brokera mám sám okolo 80 000 Kč a recenzi na něj momentálně chystám. Využívám konkrétně jejich možnosti skládání „koláčů“ kde jsem si vytvořit koláč na REIT a také mám koláč ve kterém investuji do největších společností.

Jaké jsou výhody Trading 212?

  • Můžete obchodovat frakční akcie
  • Můžete kupovat dividendové akcie z USA protože mají W8-BEN
  • Lze nabíjet peníze z kreditní karty (do 60 000 Kč bez poplatku).
  • Můžete si udělat „vlastní ETF“ výběrem konkrétních akcií do kterých pak investujete.
  • Můžete si nastavit pravidelné investování z kreditní karty.

Na co si dát pozor při akci?

Akce není časově neomezená. Jakmile se zaregistrujete tak máte 14 dní na to abyste prošli celým procesem a nahráli do aplikace nějaké peníze. Když to nestihnete v časovém limitu tak odměna propadá, ale z mé zkušenosti je 14 dní dostatečná doba – sám jsem stihl projít procesem za pár dní.

Martin
Martinor vznikl na základě spojení slova Martin a investor. Vzhledem k tomu, že jsem na začátku a nejsem zkušený investor, tak jsem si do svého "brandu" vypůjčil pouze koncovku. Jsem mladý, mám dlouhý investiční horizont a chci dosahovat zhodnocení nad 10%. Snažím se zorientovat napříč vším co je na trhu k dispozici a hledám vždy optimální cestu. Tento web jsem vytvořil abych mohl na jednom místě sepisovat své zkušenosti a po pár letech bylo možné podívat se jak se to vše vyvíjelo. Věřím že zde najdete zajímavý pohled na investice, který vám jiné weby nepřinesou.