Akcie zdarma v Trading 212

Před pár dny na mě vyskočila v Trading 212 notifikace že můžeme dostat (vy i já) až 100 euro v náhodných akcích. A říkám si tyjo – to bych mohl svůj kód zveřejnit – protože někdo nejspíš bude kód hledat.

Článek jsem aktualizoval 26.8.2022

Níže naleznete kód na akcie v hodnotě až 100 euro zdarma na Trading 212, které dostanete po registraci, úspěšné verifikaci a investování 10 euro. Pozor na celou akci máte čas 14 dní od registrace – jinak váš nárok propadne.

11Q8JLAwqL

Případně lze využít následující odkaz: www.trading212.com/invite/11Q8JLAwqL.

Recenzi na tento nástroj aktuálně chystám a pravděpodobně s tímto brokerem budu nadále obchodovat.

Jaké jsou výhody Trading 212?

Za mě jednoznačně to že tam lze obchodovat frakční akcie – lze nabíjet peníze z karty (do 60 000 CZK bez fee) – je tam demo účet s 125 000 CZK se kterými si lze hrát – lze tam udělat „koláče“ a investovat tak do vlastních ETF.

Do kdy akce platí / další omezení?

Pozor jenom – akce platí do neomezení. S tím že musíte projít ověřením a nahrát tam nějaké peníze (minimálně 1 EUR myslím) abyste byl považováni za aktivního uživatele. Na to abyste splnili podmínky máte 14 dní od registrace.

Kde lze ještě získat bonus za registraci?

Jestli chcete ještě někde získat nějaký bonus za registraci tak před pár dny jsem psal o Crypto.com a jejich kreditní kartě kde kromě cashbacku až 8% při registraci můžete získat 25 USD.

Jakou má Trading212 pozici v mém portfóliu…

…jsem popsal ve svém posledním příspěvku k propadům trhů který nastává teď v lednu 2022.

Martin
Martinor vznikl na základě spojení slova Martin a investor. Vzhledem k tomu, že jsem na začátku a nejsem zkušený investor, tak jsem si do svého "brandu" vypůjčil pouze koncovku. Jsem mladý, mám dlouhý investiční horizont a chci dosahovat zhodnocení nad 10%. Snažím se zorientovat napříč vším co je na trhu k dispozici a hledám vždy optimální cestu. Tento web jsem vytvořil abych mohl na jednom místě sepisovat své zkušenosti a po pár letech bylo možné podívat se jak se to vše vyvíjelo. Věřím že zde najdete zajímavý pohled na investice, který vám jiné weby nepřinesou.