Sleva na poplatky u Degiro

Všiml jsem si, že mnoho lidí hledá v různých skupinách na internetu referenční kód na aplikaci DEGIRO. Provedete-li registraci skrz následující referenční odkaz tak získáte slevu 50 EUR na transakčních poplatcích.

Moje registrační URL je následující:

>> DEGIRO SLEVA 50 EURO NA TRANSAKČNÍ POPLATKY <<

Podaří-li se vám během prvních tří měsíců nechat na transakčních poplatcích více než 50 EUR tak vám budou vráceny, tj budete je moc využít na jiné nákupy nebo investovat podle vašeho uvážení. Předem děkuji moc za proklik a držím palce s investováním.

Martin
Martinor vznikl na základě spojení slova Martin a investor. Vzhledem k tomu, že jsem na začátku a nejsem zkušený investor, tak jsem si do svého "brandu" vypůjčil pouze koncovku. Jsem mladý, mám dlouhý investiční horizont a chci dosahovat zhodnocení nad 10%. Snažím se zorientovat napříč vším co je na trhu k dispozici a hledám vždy optimální cestu. Tento web jsem vytvořil abych mohl na jednom místě sepisovat své zkušenosti a po pár letech bylo možné podívat se jak se to vše vyvíjelo. Věřím že zde najdete zajímavý pohled na investice, který vám jiné weby nepřinesou.