Portu referenční kód

Všiml jsem si, že mnoho lidí hledá v různých skupinách na internetu referenční kód na aplikaci Portu. Provedete-li registracii skrz tento referenční kód získáte první 3 měsíce bez poplatků a já je dostanu také.

Můj referenční kód je následující:

martin5399

Následně po prvních 3 měsících vám bude Portu účtovat klasický poplatek 1% na portfolio případně 0,89% na vaší vlastní strategii. V případě, že se rozhodnete vaše portfolio zafixovat tak můžete získat slevu na poplatku. Rozhodnete-li se zafixovat na 15 let tak získáte slevu 40% na měsíčním poplatku.

Přijde vám Portu zajímavé stejně jako mě?
Proklikem přes tlačítko výše získáte 3 měsíce bez poplatků na vyzkoušení.

Chcete-li zjistit více informací o Portu tak můžete využít moji recenzi na Portu nebo si můžete přečíst více informací o Portu Crypto.

Martin
Martinor vznikl na základě spojení slova Martin a investor. Vzhledem k tomu, že jsem na začátku a nejsem zkušený investor, tak jsem si do svého "brandu" vypůjčil pouze koncovku. Jsem mladý, mám dlouhý investiční horizont a chci dosahovat zhodnocení nad 10%. Snažím se zorientovat napříč vším co je na trhu k dispozici a hledám vždy optimální cestu. Tento web jsem vytvořil abych mohl na jednom místě sepisovat své zkušenosti a po pár letech bylo možné podívat se jak se to vše vyvíjelo. Věřím že zde najdete zajímavý pohled na investice, který vám jiné weby nepřinesou.