Bondster registrační kód

Všiml jsem si že někteří lidé hledají registrační kód na Bondster a vzhledem k tomu, že tuto službu využívám místo Mitosu. Tak si říkám že bych se mohl podělit o můj registrační kód který vám vyplatí 1% bonus z provedených investic během prvních 90 dní.

Nabídka kterou dává Bondster je že po 90 dnech investování konkrétně funguje tak, že získáte nazpátek 1% z vašich investic. Investujete-li tedy 100 000 Kč během prvních 3 měsíců tak se vám po tomto období dají bonus 1 000 Kč.

Úplně stejná nabídka platí i pro investice v EURech, takže rozhodnete-li se přes níže napsaný kód investovat 10 000 EUR tak po 90 dnech získáte 100 EUR bonus na další investice.

Promokód na registraci můžete vložit přímo při registraci…

1000013081

… do speciálního políčka ve formuláři:

Nebo níže můžete kliknout na tlačítko a pošle vás to na informační stránku, kde budete moct zjistit více informací o platformě Bondster.

Kam pokračovat?

Možná vás bude zajímat něco dalšího k investicím. Snažím se to psát svým pohledem a toto jsou poměrně začátečnické články které vás mohou nějak nasměřovat.

Martin
Martinor vznikl na základě spojení slova Martin a investor. Vzhledem k tomu, že jsem na začátku a nejsem zkušený investor, tak jsem si do svého "brandu" vypůjčil pouze koncovku. Jsem mladý, mám dlouhý investiční horizont a chci dosahovat zhodnocení nad 10%. Snažím se zorientovat napříč vším co je na trhu k dispozici a hledám vždy optimální cestu. Tento web jsem vytvořil abych mohl na jednom místě sepisovat své zkušenosti a po pár letech bylo možné podívat se jak se to vše vyvíjelo. Věřím že zde najdete zajímavý pohled na investice, který vám jiné weby nepřinesou.