Bondster registrační kód

Všiml jsem si že někteří lidé hledají registrační kód na Bondster a vzhledem k tomu, že tuto službu využívám místo Mitosu. Tak si říkám že bych se mohl podělit o kód který vám vrátí 1% z provedených investic během prvních 90 dní.

Kód na Bondster

1000013081

Nebo klikněte na tlačítko níže, které vás rovnou pošle na registraci.

Kde lze získat další bonusy za registraci?

Dobrá otázka v případě, že ještě nemáte Trading 212 tak nyní mají akci při které vám dají jednu akcii mezi 10 až 100$ při registraci. Nebo při registraci na Crypto.com můžete získat až 25$.

Kam pokračovat?

Možná vás bude zajímat něco dalšího k investicím. Snažím se to psát svým pohledem a toto jsou poměrně začátečnické články které vás mohou nějak nasměřovat.

Martin
Martinor vznikl na základě spojení slova Martin a investor. Vzhledem k tomu, že jsem na začátku a nejsem zkušený investor, tak jsem si do svého "brandu" vypůjčil pouze koncovku. Jsem mladý, mám dlouhý investiční horizont a chci dosahovat zhodnocení nad 10%. Snažím se zorientovat napříč vším co je na trhu k dispozici a hledám vždy optimální cestu. Tento web jsem vytvořil abych mohl na jednom místě sepisovat své zkušenosti a po pár letech bylo možné podívat se jak se to vše vyvíjelo. Věřím že zde najdete zajímavý pohled na investice, který vám jiné weby nepřinesou.