Jaký je minimální vklad na Portu?

Minimální vklad na Portu je už od 1 Kč (převodem na účet) nicméně tato koruna nebude zainvestována během následujícího obchodního dne. Aby došlo k zainvestování tak je potřeba mít na účtu / v portfoliu minimálně 1 000 Kč.

Doporučuji nastavit si trvalý příkaz na každé pondělí, kterým Portu doplníte na další týden. Zároveň někteří mí přátelé do Portu posílají třeba 500 Kč každý týden a k zainvestování dojde až po dvou týdnech (jakmile je na účtu 1 000 Kč).

Martin
Martinor vznikl na základě spojení slova Martin a investor. Vzhledem k tomu, že jsem na začátku a nejsem zkušený investor, tak jsem si do svého "brandu" vypůjčil pouze koncovku. Jsem mladý, mám dlouhý investiční horizont a chci dosahovat zhodnocení nad 10%. Snažím se zorientovat napříč vším co je na trhu k dispozici a hledám vždy optimální cestu. Tento web jsem vytvořil abych mohl na jednom místě sepisovat své zkušenosti a po pár letech bylo možné podívat se jak se to vše vyvíjelo. Věřím že zde najdete zajímavý pohled na investice, který vám jiné weby nepřinesou.