Investiční podcasty

Publikováno:
Návod
Napsal: Martin

Možná jste stejně jako já milovníkem podcastů – dobře slovo milovník je trošku nadsázka, ale každý den cestuji do práce a z práce okolo hodiny (2x 30 minut) a mám čas si něco poslechnout. Proto každý den poslouchám nějaký podcast. Dnes bych se rád podělil o nějaké podcasty na téma investic.

Podcasty o investování v češtině

Ve vatě

Tento podcast Ve vatě (spotify) mi přijde hodně jednoduchý pro začátečníka – je tam hodně lehkých témat a přijde mi že jsou hodně praktické. Moderuje ho Markéta Bidrmanová, která si do něj zve další hosty se kterými diskuzuje. Dříve tam byl Daniel Vávra, ale ten podcast již nedělá.

Jak investovat

Podcast jak investovat (Spotify) mě hodně baví – je již pro pokročilejší, témata jsou trošku složitější, ale poslouchá se mi velmi dobře. Moderuje ho Lenka Schánová a vždy si do podcastu pozve dalšího hosta se kterým rozebírá nejen jeho investice.

Epizody netématických podcastů

Kromě podcastů vybírám epizody z různých podcastů, které mě osobně bavili.

V minulém roce (2021) proběhlo mnoho podcastů s Radovanem Vávrou z nějakých šlo vzít zajímavé informace, ale obecně mi přijde že se to pak hodně opakovalo.

Dobrou tvorbu má třeba pak Mladý Podnikatel, kterého mohu doporučit. Ale tam už je spíš víc věcí spojeno s podnikáním. Hodně mě pak taky bavil podcast s Lukášem u Roberta Vlacha na téma rodinných financí.