Aktualizace reportů

Dlouho jsem čekal na to kdy budu moct publikovat tuto zprávu a dlouho jsem se k tomu neměl, protože centralizovat všechna data na jedna místo je velká bolest. Každopádně aktualizoval jsem sekci portfolio o většinu svých pozic, které umím jednoduše spočítat a sledovat.

>> Portfolio <<

Jak uvidíte tak tam nejsou všechny mé pozice. Nějaké věci jako je například Investown nebo Portu Gallery mi nedává moc smysl sledovat, jelikož tam neumím automaticky aktualizovávat ceny toho co jsem investoval.

Martin
Martinor vznikl na základě spojení slova Martin a investor. Vzhledem k tomu, že jsem na začátku a nejsem zkušený investor, tak jsem si do svého "brandu" vypůjčil pouze koncovku. Jsem mladý, mám dlouhý investiční horizont a chci dosahovat zhodnocení nad 10%. Snažím se zorientovat napříč vším co je na trhu k dispozici a hledám vždy optimální cestu. Tento web jsem vytvořil abych mohl na jednom místě sepisovat své zkušenosti a po pár letech bylo možné podívat se jak se to vše vyvíjelo. Věřím že zde najdete zajímavý pohled na investice, který vám jiné weby nepřinesou.